KCWF Heiloo Uitslagen

Geslaagden basis 1 - 30 april 2018

Geleider  Hond
Rianne v/d Ven Ollie
Marc de Bie Ringo
Melanie Harder Koos
Tineke Ebelaar Dexter
Jaqueline Koper Brynn

 

Geslaagden Hoopers Starters - 12 april 2018

Geleider Hond
Carla de Ruijter Nala
Nanda de Jong Shanti

 

Geslaagden Hoopers Novice- 12 april 2018

Geleider Hond
Nanda de Jong Nouschka

 

Geslaagden Basis 2 - 20 Februari 2018

Geleider Hond
Dave de Liefde Inja
Pieër Levering Rox
Babs Bottelier Spike
Jos Bergmans  Bram
Mourice Dijkman Doortje

 

Clubmatch 2018

Zondag 25-11-2018

Uitslag Clubmatch 2018

 

Kind-Hond show

1.  Robin Delver, 9 jaar, met een Schotse Herdershond
2.  Myrthe Zijp, 10 jaar, met een Cavalier King Charles Spaniel
3.  Bradley Ringeling, 4 jaar met een Dwergschnautzer zwart
4.  Jayden Ringeling, 6 jaar met een Dwergschnauzer zwart/zilver

Koppelklasse

1. Ierse Setter, eigenaar A.R. van Doorn
2. Cavalier King Charles Spaniel , eigenaar Y. Zijp

 

Beste Baby

1. Chihuahua korthaar, Black Magic Secret of Angels, eigenaar: G. Keuning
2. Dobermann, Pandora v. Frieslands Glorie, eigenaar: Michelle de Vries
3. Shiba, Yumiko no Sumiko go O Wata Tsu mi, eigenaar: J. van den Akker

 

Beste Puppy

1. Chihuahua korthaar, Tsvetok Elfov Diana, eigenaar: G. Keuning
2. Welsh Springer Spaniel, Nicky-Lijnley van Lindestate, eigenaar: Berenschot/Riechelmann
3. Jack Russell, Dibbes, eigenaar: Martine Oortwijn

 

Beste Veteraan

1.  Bearded Collie ,Beloved Bisou Jolly footsteps, eigenaar: W. v.d. Meer-Koopman
2.  Het Schipperke, Ch. Lady King Hubert’s House, eigenaar: L. Kuijpers
3.  Shetland sheepdog, Ned&Int. Kamp. Dawnville he's got that Bling, eigenaar: C. Outshoorn

 

Oudste Veteraan

Bearded Collie, 13 jaar en 6 maanden, eigenaar: W. v.d. Meer-Koopman

 

Eindkeuring

1. Bracco Italiano, Nestore Savio Du Clos des petites vignes, eigenaar: S. Weber (beste rasgroep 7)
2. Barsoi, Aiyana von Alshamina, eigenaar: Frans Alberda (beste rasgroep 10)
3. Shiba, Dar Chingiza let's do some hocus pocus, eigenaar: A.v.d. Akkker/W.vd Meer  (beste rasgroep 5)
4. Dalmatier, Lady Gitte Girl of the three Turnip's, eigenaar F. Nierop  (beste rasgroep 6)
5.  Dwerg Dashond Ruwhaar, Opzichter van de Hoefstal, eigenaar: M.M. Boot  (beste rasgroep 4)
6.  Lakeland Terriër, Team Spirit Simply Red, eigenaar: A. Geenen   (beste rasgroep 3)
7.  Dwergschnautzer (zw/zilver), Balthazar Baloe Sushi v Aquqland, eigenaar: R. Ringeling (beste rasgroep 2)
8.  Schotse Herdershond Langhaar, Glamourace Collies viva las Vegas, eigenaar: F. Alberba (beste rasgroep 1)
9.  Golden Retriever, Rumour has it of Morning Dream, eigenaar: J. Robben   (beste rasgroep 8)
10. Papillon, Alana des amis des Papillons, eigenaar: Ph. Wenting/Avd Gragt   (beste rasgroep 9)